Brak pluginu Flash
Ubezpieczenia Pszczyna : » Ubezpieczenia Pszczyna » Ubezpieczenia » Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenie na życie PZU Pszczyna

 

Ubezpieczenie na życie PZU

Klasyczne ubezpieczenie dla osób pragnących zabezpieczyć finansowo rodzinę na wypadek swojej śmierci. Może ono również stanowić zabezpieczenie dla osób ubiegających się o kredyt mieszkaniowy. Dodatkową korzyścią z tej polisy jest to, iż zgromadzone środki wypłacane uposażonym nie są opodatkowane, bo nie podlegają prawu spadkowemu.

Ubezpieczenie na życie PZU

To rozwiązanie, które powinno być dobrane pod Twoje potrzeby i musi być to ubezpieczenie elastyczne, nowoczesne. Ubezpieczenia na życie są jak branża telekomunikacyjna. Najnowsze ubezpieczenia zawsze będą lepsze od ubezpieczeń na życie sprzed kilku lat. Towarzystwa ubezpieczeniowe opracowują ubezpieczenia na życie, które są najbardziej elastyczne oraz najtańsze, co dla Państwa oznacza, że wybierając ofertę już teraz będą Państwo lepiej ubezpieczeni niż kiedyś było to możliwe.

Ubezpieczenie na życie PZU

To rozwiązanie, które pomagamy przygotować w oparciu o plan finansowy dla indywidualnego klienta. Dlatego zawsze zapraszamy na spotkanie, na którym przygotujemy taki plan i będziemy wiedzieli kiedy będziemy na prawdę idealnie ubezpieczeni.

 


Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash